Aktualny tryb działania AUDIO FORUM

Szanowni Państwo
Ze względu na ogłoszenie stanu epidemicznego, dla zapewnienia bezpieczeństwa Państwa jak i naszych doradców, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ograniczeń w działaniu naszego salonu na ul. Poznańskiej 24 w Warszawie.
Salon będzie otwarty w standardowych godzinach. Nasi doradcy wyposażeni są w maseczki i płyn do dezynfekcji. W salonie w jednym momencie, może obecnie przebywać tylko jeden Klient.
Rekomendujemy wcześniejsze umawianie odsłuchów indywidualnych, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Prosimy o odpowiedzialne umawianie odsłuchów.

Zamówienia online realizujemy bez żadnych ograniczeń. W godzinach otwarcia sklepu służymy również poradą telefoniczną i mailową. Oferujemy także możliwość osobistego odbioru zamówienia, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zespół Audio Forum

Co wyróżnia AUDIO FORUM?

Dobra porada wymaga czasu. W AUDIO FORUM chętnie poświęcamy taki czas każdemu Klientowi. Obojętnie, czy szuka sprzętu dla początkującego audiofila czy rozwiązania najwyższej półki. Chętnie wyjaśnimy techniczne detale i doradzimy, jaki sprzęt pasuje najlepiej do konkretnych pomieszczeń.

Dla nas liczy się jakość, a nie sama nazwa. Nie wszystko, co dobrze znane i z dobrą reputacją sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu. Wertujemy rynek i wybieramy krytycznie, co w końcu znajdzie się w naszych salonach. Dlatego w Audio Forum znajdziecie tylko takie urządzenia, które odpowiadają naszym wysokim wymaganiom.

Skuteczny i sprawny serwis to dla nas więcej niż ładne słowa. Niestety nawet najlepsze sprzęty miewają wady, ale dzięki naszej ekipie serwisowej, rozwiązujemy ewentualne problemy maksymalnie szybko. Nasz serwis prowadzi również przeglądy techniczne, naprawy oraz instalacje.

Audio Forum powstało we wrześniu 1978 roku w Berlinie i od ponad 40 lat niezawodnie spełnia wymagania klientów. Teraz niemiecką tradycję kontynuujemy w Warszawie w naszym salonie na ul. Poznańskiej 24

Facebook