Marantz PM7000N
Marantz PM7000N

Nowoczesny wzmacniacz zintegrowany

Marantz PM7000N to zintegrowany wzmacniacz Hi-Fi z wbudowanymymi funkcjami sieciowymi oraz technologią HEOS zapewniającą dostęp do muzyki w sieci. Jest to idealny wybór dla koneserów audio, którzy wymagają wysokiej jakości dźwięku Marantz z prostą obsługą i dostępem do cyfrowej transmisji strumieniowej muzyki.

Marantz PM7000N

Current Feedback Power Amplifier with HDAM

"Current Feedback Power Amplifier", znana technologia obwodów zastrzeżona przez firmę Marantz, została starannie zaprojektowana, tak aby spełnić wymagania muzyki w wysokiej rozdzielczości dla szerokiego pasma i szybkiego odtwarzania dźwięku. Unikalne moduły Marantz HDAM znacznie przewyższają zwykłe zintegrowane wzmacniacze pod względem szybkości narastania i poziomu hałasu. Rezultatem jest znacznie bardziej dynamiczny, dokładny i szczegółowy dźwięk.

Marantz PM7000N

Najbardziej muzyczny dźwięk

Zaprojektowany i dostrojony przez zespół korzystający z ponad 65-letniej wiedzy Hi-Fi, PM7000N zapewnia wyjątkową jakość muzyki dla Twojej kolekcji audio. Niezależnie od tego, czy cyfrowy czy analogowy, ciesz się najbardziej muzycznym dźwiękiem z dowolnego źródła. Inżynierowie Marantz wybrali i zoptymalizowali PM7000N poprzez intensywne odsłuchy w dedykowanych placówkach Marantz w Europie i Japonii z wykorzystaniem strojonych części Hi-Fi.

Marantz PM7000N
Marantz PM7000N

Wbudowany HEOS Multiroom

Dzięki wbudowanej technologii HEOS możesz cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w całym domu. Ciesz się muzyką z Spotify Free lub Premium, Amazon Music HD, Deezer, Tidal i innych serwisów lub lokalnych bibliotek plików muzycznych. AirPlay 2 i Bluetooth są również dostępne.

Marantz PM7000N

Szeroki zakres łączności

PM7000N jest wyposażony w 4 wejścia analogowe i jedno wyjście analogowe, a także wysokiej jakości wejście gramofonowe dla wkładki MM, ma jedno wejście koncentryczne oraz dwa optyczne wejścia cyfrowe, a także wejście USB-A dla plików audio o wysokiej rozdzielczości. Płytki cyfrowe są ekranowane i można je również całkowicie odłączyć niezależnie za pomocą „Pure Mode”, aby uniknąć zakłóceń.

Marantz PM7000N

Obsługa dźwięku Hi-Res

Dzięki możliwości dekodowania bezstratnych plików audio o wysokiej rozdzielczości ALAC, FLAC i WAV do 24 bitów/192 kHz, a także ścieżek DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz (audiofilski format SACD), ciesz się muzyką dokładnie tak, jak artysta to przewidział. Słuchaj muzyki przez port USB na tylnym panelu lub przez źródła sieciowe.

DARMOWA SESJA ODSŁUCHOWA

W Marantz wierzymy, że prawdziwe brzmienie Hi-Fi polega na możliwości odtworzenia magii i atmosfery wydarzenia muzycznego. Oferujemy rozwiązania Hi-Fi z funkcjonalnością streamingu muzyki ze źródeł sieciowych, jak również wykorzystujące AirPlay 2 i Bluetooth, w różnych przedziałach cenowych. Znajdź własne, ulubione brzmienie Hi-Fi z poniższej listy rozwiązań i zapisz się na bezpłatną, ekskluzywną sesję odsłuchową w naszym salonie.

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ ODSŁUCHOWĄ

 
 
Facebook