Marantz NR1200
Marantz NR1200

Nowoczesny wzmacniacz stereo

Marantz NR1200 jest prosty w konfiguracji i stanowi alternatywę dla soundbarów w systemie kina domowego, zapewniając najwyższą jakość dźwięku, wyższą moc przy szerokim wyborze głośników i lepszą łączność, w tym usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Nowoczesny i elegancki, Marantz NR1200 jest doskonałym wyborem dla wysokiej jakości dźwięku stereo i połączenia telewizyjnego.

Marantz NR1200

Moc dopasowana do Twoich potrzeb

Niezależnie od twoich muzycznych preferencji, Marantz NR1200 zawsze zapewnia dźwięk, którego potrzebujesz, dzięki potężnemu dyskretnemu wzmacniaczowi wysokoprądowemu z oddzielnym obwodem wzmacniacza L/R i transformatorem mocy. Dzięki 75 W mocy na kanał, ciesz się swoją kolekcją muzyki w wysokiej rozdzielczości z wyrafinowanym dźwiękiem Marantz.

Marantz NR1200

Konstrukcja Hi-Fi oraz wydajność

Aby zapewnić wyjątkowy dźwięk wzmacniacz NR1200 został szczegółowo dostrojony przez mistrzów dźwięku Marantza. Żaden jego komponent nie opuści fabrki Marantz, dopóki nie przejdzie rygorystycznych testów prowadzonych przez specjalistów. Otocz się najbardziej muzycznym dźwiękiem z dowolnego źródła.

Marantz NR1200
Marantz NR1200

Wszechstronna łączność HDMI z ARC

Zawiera 5 wejść HDMI, każde obsługujące HDCP 2.3, wideo 4K Ultra HD 60Hz, podpróbkowanie Pure Color 4:4:4, HLG, High Dynamic Range (HDR10), wideo 21:9, 3D i BT.2020 pass-through. Ponadto posiada kanał zwrotny ARC (Audio Return Channel), obsługuje transmisję dźwięku z telewizora za pomocą jednego kabla HDMI, co upraszcza ogólną konfigurację.

Marantz NR1200

Wbudowany HEOS Multiroom

Przesyłaj muzykę strumieniowo z najpopularniejszych serwisów muzycznych - takich jak Spotify Free i Premium, Amazon Music, Tidal i wiele innych - przez Bluetooth, AirPlay 2 lub aplikację HEOS. Dzięki wbudowanej technologii HEOS możesz cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w całym domu.

Marantz NR1200

Wsparcie dla popularnych asystentów głosowych

Ciesz się prostym sterowaniem głosowym i pełną elastycznością popularnych asystentów głosowych i wbudowanym HEOS. Wydawaj polecenia za pomocą Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, zwiększ głośność, przejdź do następnego utworu, przełączaj wejścia i wiele więcej...

DARMOWA SESJA ODSŁUCHOWA

W Marantz wierzymy, że prawdziwe brzmienie Hi-Fi polega na możliwości odtworzenia magii i atmosfery wydarzenia muzycznego. Oferujemy rozwiązania Hi-Fi z funkcjonalnością streamingu muzyki ze źródeł sieciowych, jak również wykorzystujące AirPlay 2 i Bluetooth, w różnych przedziałach cenowych. Znajdź własne, ulubione brzmienie Hi-Fi z poniższej listy rozwiązań i zapisz się na bezpłatną, ekskluzywną sesję odsłuchową w naszym salonie.

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ ODSŁUCHOWĄ

 
 
Facebook